Działka komercyjna Świebodów
Świebodów, dolnośląskie
- 184 000 zł
- 3 058 m²
- 60,17 zł/m²
Janusz Kawiak
Skontaktuj się
Działka komercyjna Świebodów
Świebodów, dolnośląskie
zaktualizowane:
23 kwietnia 2026
Działka komercyjna Świebodów
Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026
184 000 zł 3 058 m² 60,17 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 184 000 zł (60,17 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 3 058 m²
- kształt: prostokąt; długość: 57m; szerokość: 53m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 23.04.2026
- numer ogłoszenia: 955626
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świebodów, Krośnice, milicki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Oferta Tylko w Naszym Biurze!
Pilnie sprzedam działkę nr. 55/2 . Bardzo atrakcyjna cena.
Prezentuję Państwu 8 atrakcyjnych działek budowlanych - usługowo przemysłowych 34 SP, o pow. od 2343 m2 do 3096 m2 z WZ.
Istnieje też możliwość sprzedaż jednorazowo całej nieruchomości o pow. 23 700 m2.
Plus droga wewnętrzna o pow. 1923m2.
Obręb: 021302_2.0018, Świebodów, powiat Milicz.
AM 1, dz. 55/2. pow. 3058 m2
AM 1, dz. 55/3. (...)
720 860...
720 860 700